2010 benim yılım olsun mu? Olsun!:)

Derslerin azaldığı ve dolayısıyla bol tatilli bir yazın ardından şimdi çalışma zamanı! Zaten ben anlamıştım bu kış beni birşeyler beklediğini, harıl harıl çalışacağımı...Hayat hep tatil olamaz ya:)
Yeni yerim için hazırlıklar başladı...ardından Amerika! Heyecan dorukta! Shiva'nın yanına gitmek beni bayağı heyecanlandırıyor doğrusu...Bakalım bu sefer beni neler bekliyor?
Bu arada evlendiğim için olsa gerek herkes meraklı gözlerle çocuk bekliyor benden, bizden.. Artık yaşım geçiyormuş falan filan...Durun yahu ben ne zaman büyüdüm? Hele ki bu kadar işin gücün altında bu yıl imkansız! Ama ilahi akış ne der bilemem tabi:) Çocuk ben de hep soru işareti bir konu olmuştur..Önce büyümem gerek..NAsıl olacaksa...Olur olur diyor annem, sen yap gerisi kolay...Bence hiç de kolay değil.Çevremde çocuk yapan arkadaşlarımı görüyorum hayatları çocuk olmuş durumda...Elbette onun da bir güzelliği var, anne olmadan anlamıyor belki de insan...Neyse ki Sinan beni anlıyor, gerçi ona kalsa hemen istiyor o...genç baba olmak istiyormuş..O da haklı ben de dedim ki 2 yıl sonra söz:)Bakalım neler olacak...Aaaa nerden takıldım ben bu konuya şimdi...içimden geçenler böyle şekillendi demek...
Bu arada http://www.gazetemen.com/ da haftanın bir günü serbset yoga hakkında yazılarım çıkıyor...Çok heyecanlı! Yeniden yazmak beni mutlu etti doğrusu... Her ne kadar ajans, reklam yazarlığı günlerime söylensem de yazmak benim için ayrı bir tutku!
www.gazetemen .com

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Guru’nun sihirli elleri!!!

Dokunmak kalbe giden en kısa yol!

Pune'dan mektup var!