Kayıtlar

Mart 29, 2009 tarihine ait yayınlar gösteriliyor

Hayal etmek!Hem de doyasıya!

Resim
Şu sıralar çok duyduğum bi cümle var arkadaşlarım arasında...ve hiç mi hiç sevemediğim bi cümle bu... Bi "Beklentısız ol, mutlu ol!" tutturmuşlar gidiyor... Anlamadım ki nasıl bir iş bu?
Yeni bir ilişkiye başlıyolar ilk dedikleri... "Bu sefer farklı olsun istiyorum hiç bişi beklemicem", yeni bir işe başlıyorlar ... "Gittiği yere kadar beklemiyorum çok bişi"...
Nasıl yahu nasıl? Bi derdimi anlatıyorum "Eh ben sana demedım mı beklentısız ol dıye, ıyı sonuçlanırsa ne ala yok olmazsa sen de üzülmezsin diye"...
Arkadaşlar ne oluyor size, bize?
Ben beklemek istiyorum banane!! Beklicem! Ben hayal kurmak istiyorum!
Banane varsın gerçekleşmesin! Gece yatağıma girdiğimde tatlı tatlı düşüneceğim bir gelecek, kendimi mutlu hissettiğim hayali evim, ordan oraya zıpladığım tatillerim olmazsa ben n'aparım?Ya olmazsa üzülürüm korkusuyla hayat geçer mi yahu? Bastırılmış hayallerle?
Siz evrenden istemedikçe, istemeyi bir suç, güvensizlik gibi gördükçe
evren size n…

OM MANİ PADME HUM...

Resim
Dün benim doğumgünümdü:))Coook guzel gecti...Bütün gün telefonum hiç durmadı...
Meğer ne çok dostum ne çok sevenım varmış...İyi ki doğmuşum dedim gerçekten de...
Güzel bir bahar gününde çok güzel dileklerle girdim yeni yaşıma:)
Bu yıl çok güzel şeyler bekliyorum hayattan, her anlamda!!
Eh madem dogumgünüm ben de kendime bir hediye yapıym dedim ve doooğru Danny'ye gittim:)Kendime bu yıl bir dövme hediye ettim kısaca (: "om manı padme hum" yazan bi dövme..
Danny'nın elı gercekten de çok hafıf ve hızlı bu konuda ona müteşekkırım ancak sectiğim yerin hassaslığından olsa gerek bu sefer ki pek acıdı..Tabı gıkımı cıkarmadım, sonuçta kendi seçimim üstelik de süsüm için:)
Aslında ben yıllaar önce yazdıracaktım bu mantrayı çok çok severım kendısını ama son anda vazgecıp yerıne bır lotus çiçeği yaptırmıştım o zaman...Sebebı de kendımı hazır hıssetmeyişimdi..
Om mani padme hum çok güçlü bir mantradır ve onu taşımak da biraz cesaret ister bence...Yaşadığın her şeyde dengede kalmanı söy…